Çay seremonisi

Kategori: Bardak altlıkları, Neler Diktim? | 2

Merhabalar,

Yeni bir şeyler dikene kadar web sitemde olmayan eski çalışmalarımı paylaşacağım. Bu da onlardan biri, instagramda takip ediyorsanız belki hatırlarsınız. Bence bu çalışma burada olmayı hak ediyor.

Bu ürünü sanıyorum 2019 sonunda dikmiştim. Aplike tekniğinin farklı bir şekilde kullanımını denedim. İlk kez yuvarlak formda bir çalışma yaptım. Farklı olduğu için keyifliydi ama dış kısımda kullandığım dekoratif dikişte yuvarlak formdan dolayı oldukça zorlandım.

Ürünün adına ne demeliyim bilemedim. Bardakaltı desem tam olarak değil, servis seti desem anlaşılmıyor, nihale olabilir ama tam da değil. Çay matı ya da örtüsü? Alışılmadık. İnanın bilemiyorum. Bu konuda bir fikriniz varsa lütfen bana iletin, yorum bırakabilirsiniz.

40 yaşıma doğru ilerlerken yavaş, sakin, huzurlu bir hayat, anda kalabilme benim için her zamankinden daha önemli hale geldi. Bu tarz aslında çok da gerekli sayılmayacak fakat ortamı güzelleştirip havasını değiştirecek keyif verici el yapımı objelere bu nedenle ilgi duymaya başladım. Bu örtüler olmadan da çay içebilirsiniz ama olduğunda çay içme eylemi bir seremoni haline gelebilir.

Efendim kullanmaya kıyamazsak ya da kullanmadığımız zamanlarda nereye koyacağız ya da bu güzellik hep gözümüzün önünde olsa keşke gibi yaklaşımlar da olabileceği için ürünümüzü duvar dekoru olarak da kullanabiliyoruz. Ortam sıcaklığını artırmak gibi bir etkisi olabilir 🙂

Sizce bu ürün duvarda mı kalmalı tepside mi olmalı? 🙂 Tarafınızı seçin, bana yazın.

Sevgiler

Özlem

2 Responses

    • özlemistan

      Katılıyorum size Aysel hanım 🙂 Yorum bıraktığınız için teşekkür ederim, sevgiler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir