Yelkenli Kitap Kılıfı

Kategori: Kitap kılıfları, Neler Diktim? | 0

Bu sıra yeni kumaşlarımı bir an evvel paylaşma isteğiyle dikiş makinesi-bilgisayar-telefon üçgeninde yoğun bir çaba içerisine girdim. İstiyorum ki kumaşlarım bir an önce ortaya çıksın, galerim şenlensin, her yer kılıf olsun 🙂 Bir yandan yeni ciciler dikip paylaşmaya çalışırken bir yandan da sizlerin verdiği siparişleri vaktinde göndermeye çabalıyorum. Kısaca yorgunum biraz ama mutluyum, motiveyim 🙂

Bu arada yazıya fotoğraf hazırlayacağım derken üzerime bir bardak çay döktüm. Çok şükür soğumaya başlamıştı da sıkıntı olmadı. Ben iyiyim, bilgisayar sağlam, ortalığı temizledim, sakinim o halde devam ediyorum.

 

Yelkenli kitap kılıfıYelkenli Kitap Kılıfı, birkaç gün evvel sizlerle paylaştığım Marin Kitap Kılıfının tema kardeşi oluyor. Kumaşçıda birlikte duruyorlardı, ben de seçmekte zorlandım ikisini de aldım.

 

Yelkenli kitap kılıfı

Bu kılıfın bana göre en önemli özelliği beylere de hitap ediyor olması. Şu ana kadar kumaş seçerken beyleri pek düşünmüyordum açıkçası. Ama zaman içinde talep edilmeye başlayınca kayıtsız kalamadım. Özellikle erkek arkadaşına, eşine hediye almak isteyenler kapımı çalıp eli boş dönüyorlardı maalesef. Yelkenli kitap kılıfı ve Marin kitap kılıfı ile bu sorun ortadan kalkmış olacaktır bir nebze. Denizi çoğu erkek sever ne de olsa 🙂

 

Yelkenli kitap kılıfıYelkenli kitap kılıfını  bunu bir erkek kullanacak fikri ile tasarladım. Ayracında, iç tasarımında biraz daha maskülen tercihler yaptım. Ürün beylere göre tasarlandığı için kulpsuz. Kalemlik yine yerinde, düğme-lastik ile kapanıyor.   Bu kılıftan isteyen hanımlar içinse detaylarda biraz değişikliğe gitmeyi düşünüyorum.

 

Yelkenli kitap kılıfıBu kılıfın diğer bir özelliği ise koyu renk olması. Daha önce genelde açık renk kumaşlar kullandım ama koyu renk tercih edenlerin varlığından da haberdarım. Koyu renk ve bence çok da güzel bir renk olduğu için çok kullanışlı ve şık olacağını düşünüyorum.

 

Yelkenli kitap kılıfıBurada kılıfın arkasını görüyoruz. Yelkenlilerin farklı açılardan görüntüleri kumaş üzerine rasgele dağıtıldığı için her bir kılıf farklı desende olacak. Yani burada gördüğünüzle size dikilen kılıfın deseninde farklılıklar olabilir.

 

Son olarak fiyatlar ve diğer modeller için mağazama gidebilirsiz diyerek yazımı noktalıyorum.

 

Sevgiler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir