Bebek Anı Defteri

Kategori: Kitap kılıfları, Neler Diktim? | 2

Merhaba dostlar,

Aslında bir kitap kılıfından bahsediyoruz ama kullanım amacından dolayı bebek anı defteri diye nitelemeyi tercih ettim. Çünkü dünyaya gelmesine az bir zaman kalan sevgili Cemre için hastanede kullanılmak üzere yaptığım bir defter kılıfı bu. Belki Cemre’yle ilgili ilk bilgiler, belki annesinin ve babasının duyguları, belki ziyarete gelenlerin duygularını paylaştığı birkaç satır… Yani Cemre büyüyüp de okuduğunda asıl kıymeti ortaya çıkacak bu defterin kılıfını yapmak bana nasip oldu 🙂

 

Bebek anı defteriÜrünü hazırlarken Cemre’nin ileride kitap kılıfı olarak da kullanabileceği bir tasarım yapmaya dikkat ettim. Yani sağlam bir kitap kurdu geliyor diye düşünebiliriz 🙂

 

Bebek anı defteriAyraç, kalemlik, düğme ve diğer tüm detaylar standart kitap kılıflarımla aynı özellikte. Sadece kapak tasarımını özel yaptım.

 

Bebek anı defteriKılıfın arka yüzü puantiyeli pembe kumaştan ve bir miktar ön yüze de dönüyor. İçi de yine aynı puanlı kumaştan.

 

Cemre’nin sağlıkla, mutlulukla dünyaya gelmesini ve ailesine göz aydınlığı olmasını Allah’tan dileyerek yazıma son veriyorum.

 

Sevgiyle…

 

 

 

 

2 Responses

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir