Gülümse! Çekiyorum!

pasaport kılıfı

Selam dostlar,

Bu yazıda sizlere önce büyük bir heyecanla dikip, ortamlarda paylaşıp sonra da siteye eklemeyi unuttuğum iki üründen bahsetmek istiyorum. Bu iki ürüne isim vermekte de çok zorlandım ve en sonunda temaya uygun olarak “Gülümse” demeye karar verdim. Daha önce bir beyefendi için diktiğim fotoğraf makineli kitap kılıfımla bunun karışmaması için gösterdiğim çabanın bir sonucu bu aslında. Önceki fotoğraf makineli kılıf mecburen ciddiyet sahibi olmak durumunda idi. Ama bunda renk ve desen konusunda son derece rahat davrandım, çok da sevdim ve fakat gelin görün ki instagram için çektiğim birkaç fotoğraf dışında detay fotoğraf çekmeyi de unutmuşum.

 

fotograf makinesiElimizde bulunan tek fotoğrafta aylar önce açıp çoktaaan solmuş bulunan cânım sümbülümü, pek kıymetli üniversite yıllarımın baş kahramanı Canon AE-1 fotoğraf makinemi, fotoğraf makineli kitap kılıfımı ve pasaport kılıfımı görüyorsunuz. Detay fotoğraf yok fakat ürün özellikleri diğer ürünlerimle aynı olduğu için sıkıntı yok diye düşünüyorum.

kılıfEn önemli ayrıntı ürünlerin arka yüzlerinde fotoğraf makinelerinin de arka görünüşü olması. Bu fotoğrafı dikim aşamasında çektiğim için konuşma balonu ve smile yazısı henüz yok.

Efenim durum bu şekilde. Sipariş vermek istiyorsanız mağazamı ziyaret edebilirsiniz.

 

Sevgiler

Özlem

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir