Kalpli Gazete Kitap Kılıfı

Kategori: Kitap kılıfları, Neler Diktim? | 3

Merhaba Dostlar,

Dün zaten bir türlü huzura eremeyen ülkemiz için çok daha kara bir gün yaşadık hep beraber. Dolayısıyla bugün çoğumuz üzgün, mutsuz, kasvetli bir ruh haline sahibiz. Böyle zamanlarda ben dünya üzerine çok daha fazla düşünürüm. 100 yıl yaşamanın bile “çok” sayıldığı bu hayatta güzel güzel yaşamak, mutlu olmak/etmek varken nasıl bir motivasyonla insanlar şiddete, teröre, savaşa bu denli rağbet gösterebiliyorlar hayret ederim. Düşünün bi’ 90 yıl sonra ne ben ne siz, hiçbirimiz burada olmayacağız. Bu gerçeğin kendisi hayatımızı neye adadığımızı, ne için yaşadığımızı sorgulamaya yeter de artar bile. Bu hayatta tek bir candan daha kıymetli ne olabilir ki… Kural basit: “öl-dür-me-ye-cek-sin”. Bu kadar. Yaşamayı hak ettiğini düşündüğü ölülere hayat vermekten aciz insanın kendi 5 paralık dünya görüşü gereği ölümü hak etti deyip bir cana kıyması tam bir trajedi. Her türlü şiddet, terör, savaş faaliyetini ve buna çanak tutan zihniyeti  lanetliyor ve yazıma geçiyorum.

Kalpli gazete kitap kılıfı pazar gününden beri yazmaya niyetlenip nihayet bugün fırsat bulabildiğim bir ürün. Kumaşı uzun süredir elimdeydi ama Duygu Hanım diğer kumaşlar arasından seçip beğenene kadar dikmeyi düşünmemiştim. Laf aramızda pek ümitli değildim bu kumaştan hem de gazete baskılı kumaştan dikilen ürünler çokça bulunuyor ortalıkta gibi geliyordu. Ama dikince öncelikle ben bayıldım 🙂

gazete kitap kılıfı

Benim gençlik dönemimde gazete okumak teşvik edilen bir davranıştı. Ben de yıllarca gazete okuma alışkanlığımı sürdürmeye çalıştım ancak son birkaç yıldır gazete okumayı bıraktım. Sebebi ne derseniz dün yaşanan elim olayla ilgili bugün atılan manşetlere bakmanız yeterli. Gerçek (!) gazetelerden akan bu nefrete inat benim gazetem son derece sevgi dolu, tıpkı benim gibi hehe 🙂

gazete desenli kitap kılıfı

Kırmızı puantiyeli kumaştan bir kalp, aynı şekilde puantiyeli kırmızı renkte ayraç ve buna uyumlu iç tasarımıyla göz dolduruyor kitap kılıfımız. Bu kırmızı detaylar olmasa oldukça tekdüze bir kılıf olurdu sanıyorum ama beyler için kırmızı detaylar değiştirilerek de hazırlanabilir.

gazete desenli kitap kılıfıGörüldüğü üzere iç tasarımı da gayet kırmızı ve puantiyeli 🙂

 

kalpli-gazete-kitap-kılıfı-kalemlikAyraç, kalemlik ve lastik-düğme kitap kılıflarımın standart aksesuarları biliyorsunuz artık.

kalpli-gazete-kitap-kılıfı-arkaKalpli gazete kitap kılıfının arka yüzü de bu şekilde.

İstenirse kulp eklenebilir. Puantiyeli detaylar değiştirilerek erkeklerin kullanabileceği şekle uyarlanabilir.

Bu üründen sipariş vermek istiyorsanız mağazamı ziyaret edebilirsiniz.

Önemli not: Kumaşın baskısından dolayı desenin dağılımı her üründe farklılık gösterebilir.

Not 2 : Ekru üzerine kahve baskılı bu ürünün benzeri beyaz üzerine siyah baskılı gazete deseninden bir alternatifi daha olacak. Dileyenler iletişim formu yolu ile görsel talep edebilirler.

 

Sevgilerimle

Özlem

 

 

3 Responses

  1. Onur

    iyi günler,jpeg formatında özlü sözlerin olduğu resim göndersem,küçük puntolarda,kılıfın boyutunu kaça yaparsınız,emaile cevap verebilirsiniz isterseniz.sipariş formu açılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir