Kırmızı Vespa Tablet Kılıfı

Kategori: Neler Diktim?, Tablet kılıfları | 2

Vespa tablet kılıfıMerhaba dostlar,

Malum Ramazan ayındayız, normalden farklı bir düzen içinde yaşıyoruz. İftarlar, sahurlar, karışan uyku düzeni vs derken bu tempo içerisinde üretmeye de devam ediyorum elimden geldiğince. Bu yazıyı da gecenin bilmem kaçında yazmaktayım. Kırmızı Vespa tablet kılıfı bu dönemin ürünlerinden biri. Daha önce diktiğim Pembe Puantiyeli Vespa Kitap Kılıfındaki vespa çalışmasını balonlar ekleyerek tablet kılıfına uyguladım.

 

tablet kılıfı

Kılıfımız dar kenarından açılıyor, içi ve arka yüzü Vespa ile uyumlu olarak kırmızı puantiyeli kumaştan.

 

TAblet kılıfı

Bu kırmızı puantiyeli vespayı yakında kitap kılıfı olarak da çalışacağım inşallah.

 

ipad kılıfı

Kırmızı Vespa Tablet Kılıfı siparişi için mağazamı ziyaret edebilirsiniz. Eğer geniş kenarından açılsın istiyorsanız iletişim formundan bana ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimle

Özlem

 

2 Responses

 1. İsmail ay

  El emeği göz nuru hepsi çok güzel ben yurt dışında ikamet ediyorum ve bir kaç tanesini gözüme kestirdim yurt dışında olmamız satın almaya bir engel teşkil ediyormu ? Birde boyutu büyük kitaplar için özel yaptırılabiliyormu ? Cvp verirseniz çok teşekkür ederim ….

  • özlemistan

   Merhaba İsmail Bey, çok teşekkür ederim. Yurt dışına gönderi yapabiliyorum, PTT küçük paket servisi fiyat olarak uygun oluyor. Özel ebat kılıf da yapabilirim. Sipariş formu doldurup açıklama yazmanız yeterli.

   SEvgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir