CANKIZ Kitap Ayracı

Kategori: Kitap ayraçları, Neler Diktim? | 0

cankız-kitap-ayracı-6

Merhaba Dostlar,

2016’ya yepyeni bir heyecanla başladım. Biliyorsunuz diktiğim ürünlerin büyük çoğunluğunu kitap kılıfları oluşturuyor, dolayısıyla kitap sürekli gündemimde yer alan bir konu (İyi bir okur değilim orası ayrı mesele =) ) Kitap ayraçları da dikiş sevdamdan nasibini aldı sonunda 🙂

Bir süre önce internette uzak uzak ülkelerin birinde bir ayraç fikriyle karşılaştım. Aplike tekniğiyle dikilmiş kumaş ayraçlar. O an gözlerimdeki parlamayı tahmin edersiniz 🙂 Sonra bir hevesle çizimler yapmaya başladım. Küçük sevimli kız çocukları çizdim ilk olarak halen de çizmeye devam ediyorum. Benim için işin en zor kısmı bu şu anda. Çünkü grafiker ya da illustratör değilim, kendimce çizmeye çalışıyorum.

Her neyse geçen günlerde çizdiklerimden hemen birer tane dikip sosyal medya kanallarından paylaştım ve bu süreçten çok büyük keyif aldım. Gelen tepkilerden sizlerin de kızlarımı çok sevdiğinizi açıkça görebiliyorum. Hatta kızlara instagram dostlarımla birlikte isim bile verdik 🙂

Kitap ayraçları yeterli çeşide ulaşana kadar siteye eklemeyi düşünmüyordum ama artık dayanamıyorum 🙂 Bu yazıyı da o yüzden yazıyorum. Şimdi ilk göz ağrım CANKIZ’ın çekmeye doyamadığım fotoğraflarıyla sizi başbaşa bırakıyorum.

 

cankız-kitap-ayracı-1

cankız-kitap-ayracı-2

cankız-kitap-ayracı-3

cankız-kitap-ayracı-5

Kitap ayracı dikmeye yeni başladığım için tasarım konusunda her türlü önerinize açığım. Yeter ki orjinal olsun 🙂 Bu yazıya yorum bırakarak veya iletişim formu ile bana fikirlerinizi önerilerinizi iletirseniz çok mutlu olurum.

Yepyeni kitap ayraçları ile tekrar görüşmek üzere

 

Kitaplarla kalın efenim…

 

Not: Cankız kitap ayracı siparişi için mağazamı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir