DERYA Kitap Ayracı

Kategori: Kitap ayraçları, Neler Diktim? | 0

Derya-Kitap-Ayracı-4

Yeni bir kitap ayracı ile herkese merhaba,

İlk kitap ayracım Cankız‘ı hatırlarsınız. Kendisi elinde çiçek buketi, iki kulak toplanmış saçları ile naif bir kızımızdı. Madem ki konu kitap ayracı bir de kitapsever kızımız olsun istedim. Elinde kitabı, gözünde kocaman gözlükleri ile kitabımızı açtığımızda bize mutluluk verecek bir ayraç hayal ettim. Gündüz siparişlerimin dikim işleri ile uğraştığım için akşamdan akşama çizimimi tamamladım ve Derya bu şekilde tamamlanmış oldu.

Kızımızın Derya ismini nasıl aldığından da bahsedeyim. Ayracı instagram’da ilk paylaştığımda üniversiteden arkadaşım Derya “aaa bu aynı bana benziyo” deyince düşündüm hakikaten de saçları, gözlükleri herşeyiyle Derya’ya benziyordu bu kız. Dolayısıyla ismini vermekte pek zorlanmadık 🙂 Teşekkür ederim Derya’cım. En başta arkadaşım olduğun için 🙂 Üniversiteden sonra bir dönem görüşemedik kendisiyle, sonra bir şekilde tekrar buluştuk. İyi ki de buluşmuşuz 🙂 Güzel insandır Derya.

Şimdi lafı kısa tutup Derya’nın fotoğraflarıyla sizi baş başa bırakıyorum. Kitap ayracı olan Derya tabii ki arkadaşım olan değil ehe 😉

Derya-Kitap-Ayracı-3

Derya-Kitap-Ayracı-2

Derya-Kitap-Ayracı-1

 

Derya-Kitap-Ayracı-ön-arka

Kitap ayracı konusunda istek ve önerilerinizi iletişim formu ile bana ulaştırabilir, fikirlerinizi yorum ile paylaşabilir, Derya kitap ayracı siparişi için mağazamı ziyaret edebilirsiniz.

 

Sevgiler, bol kitaplı günler.. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir