Devr-i Âlem Kitap Kılıfı

Kategori: Kitap kılıfları, Neler Diktim? | 0

Merhaba dostlar,

Yepyeni kumaşlarım geldi taa uzak yollardan. Gönül istiyor ki şu desenler, renkler burada da olsun, çıkıp dolaşarak, görerek, dokunarak, pazarlık ederek 🙂 alayım kumaşlarımı, eve kendim getireyim filan. Ama malesef kumaş tasarımcılarımızın çağ atlamaya ihtiyacı var. İnşallah tez vakitte uyanırlar da biz de bilgisayar ekranından sipariş verip bir ay kumaş beklemekten kurtuluruz.  Her neyse yeni kumaşlarımın hepsini bir an önce dikip paylaşmak istiyorum sizlerle. İlk paylaşımım Emre Bey’in seçimiyle hazırladığım Devr-i Âlem kitap kılıfı olacak.

 

Devr-i Âlem kitap kılıfı

Kumaşım yine retro tarzda ve öyle bir kumaş ki her bölümünde ayrı bir detay, ayrı bir güzellik var. Eski harita parçaları, yelkenli gemiler, el yazısıyla alınmış notlar… Gerçekten de dünyayı dolaşan bir geminin kaptan köşkünde gibi hissettiriyor. Bu yüzden adını “Devr-i âlem” koydum 😀  Burada çok güzel bir saat denk geldi kitap kılıfının ön kısmına. Bu yüzden ayraçta da ana hatlarıyla bir saat figürü kullandım.

 

Kitap kılıfı

 

Güneş mi desem çiçek mi desem işte gördüğünüz gibi güzel bir tahta düğme tercih ettim. Emre Bey’in isteği nedeniyle kulp kullanmadım.

 

Kitap kılıfının arka bölümü de şöyle oldu:

 

Kumaş Kitap Kılıfı

Genel görüntü ise şu şekilde:

 

Kumaş Kitap Kılıfı

Sipariş vermek için mağazamı ziyaret edebilirsiniz.

 

Sevgiler..

Özlem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir