Kırmızı Vespa Kitap Kılıfı

Kategori: Kitap kılıfları, Neler Diktim? | 0

Kırmızı Vespa Kitap Kılıfı

Selam Dostlar,

“Kırmızı Vespa Kitap Kılıfı”nı hazırlayalı çok oldu ama siteye eklemediğimi fark ettim. Bu güzelliği sizlerden esirgemek istemem 🙂

Bu kılıfı Burcu HAnım için dikmiştim ve onun isteğiyle normalde “My Vespa” yazdığım yere ismini yazdık. Siz de sipariş oluştururken not olarak belirtebilirsiniz.

 

Kırmızı Vespa Kitap Kılıfı

Daha önce Kırmızı Vespa Tablet Kılıfı ve Pembe Vespa Kitap Kılıfı yapmıştım. Bu çalışma ikisinin karması oldu aslında. Kitap kılıfında daha önce balonlar yoktu, ama artık var. Ama Vespamızın ebatı daha küçük haliyle.

 

Kırmızı Vespa Kitap Kılıfı

 

Kırmızı Vespa Kitap Kılıfı bol miktarda puantiye içeriyor. Vespa, ayracın bir yüzü ve iç astar kırmızı-beyaz puantiyeli kumaştan. Daha önce de belirtmişimdir muhakkak bu ekru renkli doğal efektli kumaşın üzerinde kırmızıyı çok beğeniyorum.

 

Kırmızı Vespa Kitap KılıfıKitap kılıfımızın standart özelliklerini tekrarlamak gerekirse, kulplu, düğme ile kapanan, kendinden ayraçlı, 13,5x21x3 cm ebatındaki kitaplara uygun, %100 Pamuk döşemelik kumaştan ve içerisinde tek kat ince elyaf bulunuyor.

Kırmızı Vespa Kitap Kılıfı

Siz de kitaplarınızı renklendirmek, korumak ya da gizlemek istiyorsanız mağazamdaki kılıflardan birini seçebilir ve talebinizi bana ulaştırabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir