Güllü Satırlar Kitap Kılıfı

Kategori: Kitap kılıfları, Neler Diktim? | 0

Uzunca bir aradan sonra tekrar merhaba,

Son birkaç haftadır Soma faciası, seller, depremler derken çok fazla üzüntü yaşadık. Bunları böyle bir cümlede ard arda dizip geçmek bile iç acıtıcı. Ama gerekli gereksiz herkes o kadar çok yazdı çizdi konuştu ki ben sadece üzüntümü dile getirmekle yetineceğim. Allah bu olayları birebir yaşayanlara sabırlar versin, bizlere de selim bir akılla düşünüp ders alabilmeyi nasip etsin.

Bu genel sıkıntılarla geçen sürede ben bir de soğuk algınlığı geçirdiğim için pek çalışamadım. Sadece kuzenimin benden uzun süredir beklediği kitap kılıfını dikebildim ve bu yazıda onu sizinle paylaşacağım. Kılıfımızın adı “Güllü satırlar“. Satırlarca el yazısının aralarına minik pembe güller serpiştirilmiş romantik tarzda bir kumaş bu.

 

Kitap kılıfı

Bu kumaşı gördüğümde artık ne kadar az el yazısı yazdığımızı düşündüm. Ara sıra yazmak durumunda kalınca da yazımın eski düzgünlüğünün kalmadığını ve yazmaktan çabucak sıkıldığımı fark ediyorum maalesef.

 

kitap kabı

Ayraç olarak kuzenimin isteğiyle mini bir kalp tercih ettim ve üzerine bir de baş harf işledim.

 

kitap çantası

Kumaş ithal olduğu için yazılar elbette İngilizce. Zaten Türkiye’de böyle kumaşlar bulmak çok ama çok zor malesef.

 

Güllü satırlar kitap kılıfı diğer kitap kılıflarımla aynı özellikleri taşıyor; kulplu, kendinden ayraçlı, düğme-lastik kombinasyonu ile kapanıyor, 13,5 x21 cmlik en fazla 3 cm kalınlığında kitaplara uygun.

 

Kitap kılıfı siparişi vermek için mağazamı ziyaret edebilirsiniz.

 

Sevgiler

Özlem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir