Sizden gelenler: Anne çantası

Kategori: Çantalar, Neler Diktim? | 4

Merhaba dostlar,

Şu an nasıl mutluyum anlatamam. Geçen haftalarda annem için şöyle bir çanta dikip bütün aşamalarını yayınlamıştım hatırlarsanız. Bu çantayı 10marifet.org sitesinde gören marifetli bir arkadaşımız beğenmiş, dikmiş, fotoğrafını da bana göndermiş sağ olsun. Ben de  yazının sonunda belirttiğim üzere işte burada yayınlıyorum, sizlere ilham olsun diye.

fotoğraf(1)

Ben bu çantaya bayıldım. Renk uyumu, kumaş seçimi, askıdaki halkalar ve dikim kalitesi bir harika! Gönderen arkadaşıma teşekkür ediyorum ve sevgilerimi gönderiyorum.

fotoğraf

Siz de sitemdeki ürünlerden diktiyseniz bir fotoğraf çekin, ozlemistan@gmail.com adresine gönderin, sizinki de yayınlansın, ben de çabalarımın boşa gitmediğini görüp mutlu olayım 🙂 Bekliyorum.

4 Responses

 1. sümeyye

  benim gibi acemi bir terziye bu kadar iltifat 🙂 çok mutlu oldum.. anlatımınz o kadar anlaşılır olmuştu ki, beni hiç strese sokmadan kolayca bitiverdi..

  bu arada ailenin küçük hanımefendileri de kendileri için sipariş verdiler, yaniden boyutlandırıp bir de miniklerini dikeceğim nasip olursa..

  yeni çalışmalarınızı sabırsızlıkla bekliyorum 🙂

  • özlemistan

   Sümeyye Hanım seri üretime geçiyorsunuz demek ne güzel 🙂

   Gücüm yettiği dilim döndüğü kadar yeni işler yapıp anlatmaya çalışacağım inşallah. Siz de paylaşımda bulunmaya devam ederseniz çok memnun olurum.

   Sevgilerimle

 2. hayati

  meraba.benim Bartın Kumlucada bir atölyem var .daha önce İstanbul’da kumaş çanta yapıyordumve 4 sene dışardaydım.Şuan okadar güzel kumaş çanta modelleri görüyorumki hepsi harika.ben çanta imalatı yapmak istiyorum ve model araştırıyorum.yerinizi sakıncası yoksa öğrenebilirmiyim.daha önce 25 ilde müşterim vardı ve yeniden böylesine güzel modelleri herkese ulştırmak isterim

  • özlemistan

   Hayati Bey öncelikle ilginize teşekkür ederim. Ancak ben evde yaptığım çalışmaları burada paylaşıyorum, çanta konusunda herhangi bir ticari faaliyet içerisinde değilim, dolayısıyla size gösterebileceğim bir adres ve koleksiyon yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir